Зустріч з Мариною Гримич

Нещодавно студенти-міжнародники та викладачі кафедри іноземних мов і перекладу провели зустріч з українською письменницею, доктором історичних наук, лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу «Коронація слова», а також членом Спілки письменників України Мариною Віллівною Гримич.
Марина Віллівна є автором опублікованих 17 різножанрових романів, повісті, 3 перекладених книг, ряду публіцистичних та літературно-критичних статей.
Оскільки Марина Гримич є дружиною Ігоря Осташа, раніше Надзвичайний і Поважний Посол України у Канаді, а тепер – у Ліванській республіці, вона розповіла про життя дипломата закордоном, а також деталі дипломатичного протоколу та етикету. В теплій та затишній атмосфері студенти ознайомилися з творчістю письменниці і почерпнули багато цікавої інформації про перекладацьку діяльність у наш час.