Зустріч студентів Факультету з ветераном російсько-української війни

21 березня відбулася зустріч студентів Факультету історії, політології і міжнародних відносин з Віталієм Мартиновим (псевдо «Віктор Тихенький») – ветераном Добровольчого Українського Корпусу, керівником Всеукраїнського ГО «Добровольчий Український Корпус», позаштатним радником голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук з питань учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, добровольців в зоні проведення АТО/ООС, учасник бойових дій з 2014 р., помічником депутата облради.

Віктор Тихенький розповів про особливості емоційного стану військовослужбовців як під час ведення військових операцій, так і під час відпустки, про реабілітацію військових після поранень. А також пояснював які питання ставити військовим, а які не варто. Прозвучали цікаві поради щодо спілкування з військовими. Війна – це марафон і, в першу чергу, цей марафон потрібно пройти цивільним, підтримуючи ЗСУ.