Наш університет взяв участь у міжнародній програмі «Від викладачів до інноваторів – від студентів до підприємців»

Впродовж 18–23 березня представники факультету управління на чолі з першим проректором, професором Валентиною Якубів взяли участь у міжнародній програмі Міжнародного фонду наукових партнерств «Від викладачів до інноваторів – від студентів до підприємців» на базі Університету Східної Англії (Великобританія).

Керівник Центру студентського підприємництва Фінбар Картер модерував програму підвищення кваліфікації, спрямовану на розвиток підприємницьких навичок студентів для викладачів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Учасники проєкту Ірина Григорук, Ірина Пʼятничук, Антоніна Томашевська, Наталія Пітей, Тетяна Гринишак вивчали специфіку визначення ціннісної пропозиції, фінансування, прототипування, дослідження та реалізації стартап ідей.

В межах проєкту учасники мали змогу відвідати «Norwich Business School» та інноваційний центр «Productivity East», де ознайомилися з досвідом університету Східної Англії у сфері розвитку студентських ініціатив.