Відбулося урочисте вручення дипломів магістра!

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів цьогорічним випускникам-магістрам університету.

На початку вручення присутні вшанували пам’ять загиблих українців, військових і цивільних, героїв та героїнь України хвилиною мовчання.

Під час урочистостей з вітальним словом до випускників звернувся ректор Прикарпатського університету, професор Ігор Цепенда.

«Дорогі наші магістри, колеги-викладачі, батьки та гості! Це надзвичайно важливий для всіх нас день, адже ви завершили дуже відповідальний період свого життя. Ми радіємо з ваших успіхів та відпускаємо вас у нове професійне життя. Ви навчалися у надзвичайно складних умовах, але це ще раз засвідчує вашу сильну особистість. В складний для України час ви не покинули її, а залишилися тут та поставили перед собою завдання здобути знання, щоб розбудовувати свою державу. Війна завершиться і Україні потрібен буде потужний інтелектуальний потенціал, який саме ви формуєте. Від вас, ваших вмінь, порядності та патріотизму буде залежати наше майбутнє. Спільно з вами ми також здобули багато нового та по-іншому почали дивитися на світ. Ми об’єдналися у важкі часи для того, щоб бути сильними і згуртованими. Пам’ятайте про своїх викладачів, які протягом цих років віддавали вам не тільки свої навички, а й частинку свого серця, бо хотіли бачити вас кращими від себе. Пам’ятайте про університет! Університетська спільнота є сильною тоді, коли вона разом. Переконаний, що найкращі роки для нашого університету, держави та нас всіх загалом очікують ще попереду. Слава Україні!», – побажав випускникам ректор Ігор Цепенда.

Зі словами подяки на адресу своїх наставників виступили випускники-магістри та відзначили, що одержавши омріяний диплом кожен з них буде прославляти Україну на своєму фронті: культурному, науковому, спортивному, історичному, мовному, інформаційному.

Урочистим моментом свята стало вручення випускникам-магістрам факультетів Навчально-наукового Інституту мистецтв, Навчально-наукового юридичного інституту, управління, економічного, педагогічного, іноземних мов, філології, фізико-технічного, психології, математики та інформатики, туризму, історії, політології і міжнародних відносин, природничих наук, фізичного виховання та спорту, дипломів про здобуття вищої освіти.

Вітаємо наших магістрів з черговим досягненням! Нехай знання здобуті у стінах нашого університету, допоможуть Вам реалізувати себе у обраній професії. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!