З Міжнародним днем студентів!

Дорогі студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника! Вітаємо вас з вашим святом – Міжнародним днем студентів!

Сьогодні, в умовах важких випробувань, віддаємо вам шану за вашу сміливість і наполегливість. Ви, як студенти, несете на собі нелегку місію та відповідальність для майбутнього нашої країни. Ваша усвідомленість, сильний дух і революційний потенціал, є надією для України в ці складні часи.

У цей день ми також згадуємо та вшановуємо пам’ять про студентів нашого університету, які віддали своє життя за незалежність та волю України! Їхня самовідданість своїй державі, своєму народу, патріотизм та героїзм є прикладом для наступних поколінь. Тому ми, кожен на своєму місці, повинні працювати, щоб зробити світ кращим. Ми віримо, що ви, молодь, зможете побудувати майбутнє, яке залишить слід в історії.

Нехай кожен з вас буде джерелом надії та миру, та знайте, що у вас є підтримка та визнання за ваш внесок у розвиток країни. Нехай кожен з вас знайде своє покликання та приносить користь суспільству. Залишайтеся завжди цілеспрямованими та маєте віру у свої сили!

Переконані, що роки навчання в Прикарпатському університеті принесуть багато освітніх плодів та успішних досягнутих цілей!