Прикарпатський університет підписав угоду з українською IT-компанією НЕТЛС

Сьогодні відбулась зустріч ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігоря Цепенди з директором української компанії з розробки програмного забезпечення в Івано-Франківську ТзОВ НЕТЛС Любомиром Рученчиним.

Сторони обговорили та підписали угоду про співпрацю в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи та взаємного обміну досвідом з метою підвищення якості підготовки фахівців та розвитку компетенцій викладачів, аспірантів та студентів щодо викладання сучасних технологій в ІТ галузі.

Завдяки ефективній команді фахівців компанії, НЕТЛС пропонує повний цикл IT-послуг із розробки програмного забезпечення та консалтингу, R&D та інженерії даних.