Щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» традиційно опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2022 році.

Всього до рейтингу включено більше 200 закладів вищої освіти України. Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків, освітян і всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.

Отже:

1. У рейтингу “Вступники, зараховані на контракт” ПНУ посів 5-те місце серед 375 закладів вищої освіти України.

2. У рейтингу “Найбільший бал НМТ на контракт” Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника посів 10-те місце (всього до рейтингу включено 200 ЗВО).

3. У рейтингу “Вступники, зараховані на бюджет” Прикарпатський університет посів 16-те місце (всього у рейтингу 224 університети).

4. У рейтингу “Найбільший бал НМТ на бюджет” ПНУ посів 37-е місце (всього – 201 ЗВО у рейтингу).

Окремо був укладений рейтинг за результатами вступної кампанії 2022 року за кількістю поданих заяв вступниками на спеціальність 081 Право, за яким ПНУ посів 9-те місце серед ЗВО України.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника впевнено закріпився у десятці найпопулярніших закладів вищої освіти України серед абітурієнтів, вступників та випускників шкіл. Публікація рейтингу насамперед скерована на інформування молоді, яка планує вступати до закладів вищої освіти у 2023 році.

Рейтинг допоможе їм зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу для здобуття вищої освіти.

Також, за даними рейтингу найпопулярніших міст серед вступників, складеному за результатами поданих вступниками у 2022 році заяв, (телеграм-канал “Вступ 2023 Live”), Івано-Франківськ увійшов у ТОП-10 і посів 6-те місце: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Івано-Франківськ, Вінниця, Тернопіль, Луцьк, Полтава.