Зустріч з учнями 10-их та 11-их класів ліцею №7 Івано-Франківської міської ради

16 лютого доцентки кафедри іноземних мов і перекладу Нич Оксана Богданівна і Савчак Ірина Василівна провели профорієнтаційну зустріч з учнями ліцею №7 Івано-Франківської міської ради. Викладачі розповіли про переваги навчання на спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та ‘Міжнародні економічні відносини’: програми подвійних дипломів, стажування за кордоном, міжнародний досвід , цікаве дозвілля, участь у олімпіадах, круглих столах, міжнародних конференціях, зустрічі з послами, представниками дипломатичного корпусу. Повідомили про особливості вступної кампанії та проходження практики в Україні та за її межами. Запросили абітурієнтів брати участь у заходах кафедри: перекладацькому марафоні та розмовному клубі англійської мови.
Дякуємо дирекції за допомогу в організації зустрічі.
З нетерпінням чекаємо абітурієнтів у стінах Прикарпатського національного університету.
На зображенні може бути: 11 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні