ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МОВОЗНАВСТВА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА”

8 квітня 2021 року кафедра іноземних мов і перекладу провела ІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію „АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МОВОЗНАВСТВА, ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВА ТА ПЕРЕКЛАДОЗНАВСТВА” в онлайн-форматі. Серед присутніх були викладачі та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, ГО „Європейська освіта і наука в Україні” (м.Київ). У рамках конференції було проведено пленарне та два секційні засідання за напрямками “Мовознавство, літературознавство та перекладознавство” і “Особливості педагогіки вищої школи і методики викладання”. Щиро вдячні всім присутнім за те, що долучились до нашого заходу. З нетерпінням чекатимемо на подальші зустрічі!!!