Науковці Прикарпатського університету презентували унікальне видання – «Зібрання творів Василя Стефаника»

Презентовано зібрання творів патрона університету Василя Стефаника
Ідея видання трьох томів у чотирьох книжках виникла ще п’ять років тому, коли Прикарпатський університет спільно з Івано-Франківською обласною адміністрацією і обласною радою почали підготовку до 150-річчя з Дня народження письменника. Запропонували цікаву концепцію – з одного боку – це видання прижиттєвих творів, коли Стефаник міг впливати на їх редагування. З іншого – видання творів письменника різними мовами світу. А ще листи Василя Стефаника.
У презентації взяли участь: перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей, декан факультету філології, доктор філологічних наук, професор Роман Голод; голова редакційної колегії видання, завідувач кафедри української літератури, доктор філологічних наук, професор Степан Хороб; упорядники книг – доктор філологічних наук, професор Роман Піхманець, кандидат філологічних наук, доцент Євген Баран, члени редакційної колегії видання –Олександр Солецький, Оксана Карбашевська, Ірина Ілійчук, Анастасія Жовнірович, Оксана Корпало, Ганна Поглод, Василь Ткачівський, Наталія Яцків, Іванна Юрчук.
Також присутніми були викладачі та студенти Прикарпатського університету, колеги-науковці із Львівського національного університету імені Івана Франка.