Команда університету стала срібним призером на змаганнях з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників

Команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника зайняла друге місце (із 13 команд учасників) на ІІІ відкритому «Кубку ректора ТНПУ ім. В. Гнатюка» з бадмінтону серед науково-педагогічних працівників ЗВО.

ПНУ на змаганнях представляли проректор з науково-педагогічної роботи та соціально-економічного розвитку Ярослав Шинкарук, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Богдан Лісовський та викладач кафедри фізичного виховання Дмитро Коротких. Срібних призерів турніру було нагороджено грамотами та цінними призами від організаторів.

Завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури Богдан Лісовський подякував приймаючій стороні за чудово організований тур. «Вітаємо та бажаємо вдалих виступів у подальшому. Бадмінтон об’єднує!», – зазначив він під час нагородження.

Керівник Федерації бадмінтону України у Івано-Франківській області, ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда через своїх представників також привітав переможців та призерів турніру, який сприяє популяризації цього цікавого виду спорту в Україні.

Метою проведення таких змагань є подальший розвиток бадмінтону, як олімпійського виду спорту, підвищення рівня майстерності учасників, пропаганда здорового способу життя, популяризація ідей олімпізму та активний відпочинок.