Читаємо для України/Lesen für die Ukraine

У рамках ініціативи «Читаємо для України / Lesen für die Ukraine» 20 квітня відбулися вже традиційні читання, зорганізовані науковцями-славістами та літературними діячами знаних німецьких університетів. Захід проходив у форматі онлайн. У читаннях взяли участь близько півсотні учасників. До ініціативи “Читаємо для України” активно долучилися студенти груп Н-11 та СОН-12, а також викладачі кафедри німецької філології факультету іноземних мов нашого університету.

Організаторами виступили відома перекладачка Клаудія Дате (Європейський університет Віадріна, м.Франкфурт-на-Одері)/Europa-Universität Viadrina, Frankfurt/Oder), професорка Шама Шагадат (Університет Ебергарда Карла, м.Тюбінген)/Eberhard Karls Universität Tübingen) та громадська організація Freie Bühne Jena e.V.

Серед інших творів зачитали уривок з роману знаної української письменниці та публіцистки, випускниці Прикарпатського національного університету Тетяни Малярчук «Забуття» (в німецькому перекладі „Blauwal der Erinnerung“).