Вдосконалюємо знання онлайн

27-28 січня 2022 року компанія Pearson організувала методичні семінари “How digital tools can promote exam success?” and “Speaking your mind minding how you speak” для викладачів кафедр іноземних мов і перекладу та іноземних мов. Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися з сучасними технологіями навчання англійської мови в умовах дистанційної освіти. Доповідач Кріс Кірбі презентував для роботи в класі такі застосунки як Quizizz, Worldwall, Mentimeter. Викладачі змогли оцінити переваги цих програм у роботі зі студентами. Не оминули увагою платформу MyEnglishLab, яка успішно вже апробована викладачами кафедр. Висловлюємо вдячність п. Ірині Карамишеві та Pearson Dinternal за організовану зустріч.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: 15 людей, екран та текст

На зображенні може бути: 5 людей, екран та текст «Zoom Meeting Digitaltools PowerPoint Now... UIZIZZ Pea Kris MyEnglishLab OksanaNych Oksana Wordwall Mentimeter Liliya gachevska Slide180ef196 DINTERNAL Education YarynaBytkivska Yaryna mжHapoAHий ocBTHi̇й ueHTp Lea 28.01.2022»

На зображенні може бути: 3 людини та текст