Зустріч з учнями 10-их класів Гвіздецького ліцею Надвірнянського району

13 травня доцентки кафедри іноземних мов і перекладу Нич Оксана Богданівна і Савчак Ірина Василівна провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-их класів Гвіздецького ліцею Надвірнянського району. Викладачі розповіли про переваги навчання на спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та ‘Міжнародні економічні відносини’: програми подвійних дипломів, стажування за кордоном, міжнародний досвід , цікаве дозвілля, участь у олімпіадах, круглих столах, міжнародних конференціях, зустрічі з послами, представниками дипломатичного корпусу. Повідомили про особливості вступної кампанії та проходження практики в Україні та за її межами.
Дякуємо вчителю Дем’янчук Лілії Володимирівні та дирекції за допомогу в організації зустрічі.
З нетерпінням чекаємо абітурієнтів у стінах Прикарпатського національного університету.