Визначилися переможці конкурсу малої прози «Коротко. Сильно. Страшно»

28 квітня відбулась урочиста онлайн-зустріч, на якій оголосили результати конкурсу малої прози «Коротко. Сильно. Страшно», приуроченого до 150-річчя від дня народження Василя Стефаника. Нагадаємо, що організатором конкурсу виступив Факультет філології Прикарпатського національного університету.

Із вітальними словами до учасників віртуальної зустрічі звернулися декан Факультету філології і голова журі професор Роман Голод, члени журі – письменниця Власта Власенко та письменник, лауреат обласної Премії імені Василя Стефаника Любомир Стринаглюк. Авторка ідеї та організаторка конкурсу доцентка Оксана Ципердюк оголосила підсумки конкурсу.

Серед авторів малої прози переможцями стали:

І місце – Христина Скидан, студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету ;

ІІ місце – Вікторія Павлюк, студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

ІІІ місце – Анна Мотика, студентка Факультету філології Прикарпатського національного університету.

Крім того, журі відзначило талановитих конкурсантів у двох номінаціях:

«Стефаниківський стиль» – Василь Рогів, студент Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;

«Жанрова своєрідність» – Софія Федорова, учениця 9 класу ЗОШ № 3 м. Хмільника Вінницької області.

Загалом на конкурс надійшло близько двох десятків робіт. Вручення дипломів і нагород переможцям відбудеться під час урочистостей 15 травня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Також найкращі твори буде розміщено на офіційній сторінці кафедри української мови ПНУ в мережі Фейсбук.