Угода про проведення виробничо-перекладацької практики в Почесному консульстві республіки Хорватія в західному регіоні

В рамках двосторонньої співпраці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з Почесним консульством республіки Хорватія в західному регіоні, кафедра іноземних мов і перекладу уклала угоду про проведення виробничо-перекладацької практики в цій дипломатичній установі. Майбутні дипломати отримають можливість ознайомитися з роботою консульства, взяти участь у різноманітних зустрічах з іноземними партнерами, попрактикувати усний і письмовий дипломатичний переклад. Дякуємо за таку можливість Почесному консулу республіки Хорватія в західному регіоні Віталію Запухляку.