Студенти-стипендіати зустрілися з Послом Хорватії в Україні

В День української дипломатії в рамках реалізації проєкту “Україна-Хорватія: десять кроків назустріч” наші студенти-стипендіати проєкту зустрілись з Надзвичайним та Повноважним Послом Хорватії в Україні пані Аніцею Джамич.

Студенти безпосередньо поспілкувалися з дипломатом високого рангу та представили їй свої пропозиції щодо розвитку подальшої співпраці Хорватії та України, а також в загальному обговорити перспективи такої співпраці.

Дякуємо за сприяння Почесному консулу Хорватії в Західному регіоні, ініціатору проєкту “Україна-Хорватія: десять кроків назустріч” Віталію Запухляку. Нагадаємо, що нещодавно 2 студенток спеціальності “Міжнародні відносини” – Ірина Гопчак та Ірина Яцинович – стали переможницями проєкту та отримають щомісячно стипендію в розмірі 1000 гривень кожна.