Посвята студентів-першокурсників

27.11.2019 року відбулася урочиста посвята  студентів-першокурсників спеціальностей: “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”, “Міжнародно-економічні відносини” та “Управління міжнародним бізнесом”. Свято відбулося у стилі королівської чайної церемонії. Вранці першокурсники пройшли квест “Crazy tea party”, після якого відбулася посвята в студенти в актовій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участі студентів старших курсів, які підготували музичні та танцювальні номери. Вітальне слово виголосили ректор університету Цепенда І.Я. та декан факультету історії, політології та міжнародних відносин Кугутяк М.В. Склавши присягу та отримавши подарунки, студенти мали змогу взяти участь у майстер-класі з етикету чайної церемонії. Щиро вітаємо першокурсників з початком студентського життя та бажаємо їм легкого шляху!!!