Відвідини стародавньої фортеці в Тустані

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, який знаходиться у Сколівському районі Львівської області. Вона була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху, що вів з Дрогобича на Закарпаття та до Західної Європи.

Студенти спеціальності «міжнародні відносини» разом із викладачами кафедри іноземних мов і перекладу мали можливість в останні дні бабиного літа помилуватися чудовими краєвидами Львівщини, піднятися «соляною дорогою» на замкову гору Тустані, доторкнутися не тільки поглядом, але й теплом долонь до древніх скель, які зберігають у собі таїну тисячоліть.  Яке це дивовижне відчуття –  на мить стати причетним до глибокої історії та її духу!

До наступного року, Тустане!