Студенти-міжнародники відвідали «Малий Відень»

Студенти спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» відвідали історичний центр Буковини – місто Чернівці. Міжнародники відвідали архітектурний шедевр – резиденцію митрополитів Буковини та Далмації.
На сьогодні колишня резиденція використовується як головний корпус Чернівецького національного університету. Також прогулялись головною пішохідною вулицею Буковини
– вулицею Ольги Кобилянської. Це місце є самісіньким серцем Чернівців, воно переповнене крамницями, затишними кав’ярнями, ресторанами, сувенірними лавками. Тут поєднуються різноманітні епохи, кожна будівля дихає своєю неповторною історією.
Побачили відомий будинок-корабель та багато інших архітектурних атракцій міста. Додому студенти повертались переповнені приємними емоціями та незабутніми спогадами.