Профорієнтаційна поїздка до Верховини

Нещодавно відбулася зустріч представників (адміністрації, викладачів, студентів) Прикарпатського національного університету на чолі з проректором з науково педагогічної роботи доктором фізико-математичних наук Шариним С. В. з випускниками та учнями старших класів Верховинської школи. У цій профорієнтаційній зустрічі взяла участь доцент кафедри іноземних мов і перекладу Богачевська Л. О., яка презентувала майбутнім абітурієнтам напрям підготовки «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Випускники Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. виявили зацікавленість щодо спеціальності, особливо перспективою вивчати декілька іноземних мов, а також можливістю брати участь у програмі подвійних дипломів.

Нагадаємо, що спеціальність «Міжнародні відносини» дає можливість:

• паралельно здобути диплом іноземного ВНЗ;
  • проходження практики-стажування закордоном;
  • вивчення кількох іноземних мов (англійська, іспанська, німецька, французька, польська);
  • брати участь у наукових конференціях, круглих столах, зустрічах та дискусіях іноземними мовами;
  • отримати одразу три кваліфікації (політолог-міжнародник, перекладач).