Посвята в студенти-міжнародники

20 листопада відбулося урочиста посвята у студенти першокурсників напрямів підготовки «Міжнародні відносини» та «Міжнародні економічні відносини». Професор Цепенда Ігор Євгенович, викладачі кафедри міжнародних відносин, іноземних мов і перекладу та міжнародних економічних відносин прийняли студентів на «хліб дипломатії і перекладу». До дружньої студентської родини запросили першокурсників студенти старших курсів. У цей святковий день панувала добра і щира атмосфера, повсюди пахло хлібом, домом і затишком. Із вітальними словами звернувся ректор університету, який зазначив, що професії дипломата та перекладача є складними, але надзвичайно важливими і потрібними в нашому суспільстві. Завдяки цим професіям можна знайомитись з великою кількістю людей, побачити багато різних країн, довідатись про інші звичаї і при цьому постійно самовдосконалюватися. Святкування закінчилось частуванням студентів і викладачів символічним хлібом спільної праці.