Завідувач кафедри іноземних мов і перекладу Марія Ткачівська стала володаркою двох номінацій Всеукраїнського літературного конкурсу

7-го вересня у м. Дніпро відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського літературного конкурсу прозових україномовних видань «DNIPRO-BOOK-FEST». Захід проходив у Дніпровській центральній міській бібліотеці.

В урочистостях взяли участь понад півсотні авторів з 28 міст України. Серед них і завідувач кафедри іноземних мов і перекладу Марія Ткачівська. Марія Романівна представила на конкурс свою  книгу «Я і мій Дон Жуан», видану в 2017 році (видавництво «Український пріоритет»). Цей роман приніс їй успіх на Всеукраїнському літературному конкурсі.

За рішенням журі Марія Ткачівська, автор книги «Я і мій Дон Жуан», нагороджена відзнаками Всеукраїнського літературного конкурсу «DNIPRO-BOOK-FEST» та благодійного фонду „UKRAINIAN MODERN ART LAB“ у номінаціях  «Прозові твори (романи/повісті)», грамотою ГО “Творча еліта України”.